Rekrutacja na stanowisko programisty

rekrutacja na stanowisko programisty kurs udemy dev foundry

Korzystając z tego linka, kupisz kurs za 34,99zł!

Proces rekrutacyjny często jest długi, męczący i powoduje dużo stresu. A jednocześnie jest niezwykle istotny, bo dzięki niemu możemy otrzymać wymarzoną pracę i zmienić swoje życie na lepsze.

Celem tego kursu jest przeprowadzenie Cię krok po kroku przez cały proces rekrutacyjny: zaczynając od przeglądania ogłoszeń i wyboru pracodawcy, poprzez przygotowanie profesjonalnego CV i odbycia mock interview, następnie przechodząc przez rozmowę techniczną online lub przez telefon, a kończąc na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie firmy.

Dzięki kursowi dowiesz się także jak negocjować stawkę wynagrodzenia z pracodawcą i czego oczekiwać na okresie próbnym lub stażu.

Kurs przybliży Ci również charakterystykę różnych typów zatrudnienia: etatupracy jako kontraktor oraz B2B.

Poznasz zalety oraz wady pracy zdalnej i najbardziej optymalny sposób nauki przed rozmową kwalifikacyjną.

Wszystko to spowoduje, że zyskasz pewność siebie i w całym procesie rekrutacji nic nie będzie Cię w stanie zaskoczyć!Kurs Rekrutacja na stanowisko programisty jest dedykowany wszystkim osobom, które właśnie szukają pracy w zawodzie programisty! 🙂

Więc nieważne czy jest to Twoja pierwsza praca w życiu, zmiana branży lub po prostu zmiana firmy. W naszym kursie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Serdecznie zapraszamy! 🙂